Sunmi D2S Lite – niedrogi terminal komputerowy z systemem Android

Terminal komputerowy Sunmi D2S Lite, dostarczany na polski rynek przez Elzab, to jedna z najnowszych tego typu propozycji w ofertach dystrybutorów technologii sprzedaży. Urządzenie wyróżnia się nie tylko stosunkowo niską ceną, ale także działaniem na systemie operacyjnym Android. Co jeszcze powinien wiedzieć przedsiębiorca, który zastanawia się nad wdrożeniem Sunmi D2S Lite w swojej firmie?

Obsługa urządzenia i wydajność jego podzespołów

Sunmi D2S Lite jest terminalem komputerowym typu POS (Point of Sale), w którym zastosowano bezramkowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 15,6”. Urządzenie zapewnia więc intuicyjną obsługę zainstalowanych aplikacji, np. oprogramowania sprzedażowego lub programu dla gastronomii. Ponadto, ekran tego komputera POS pracuje w rozdzielczości Full HD (1080 x 1920 pikseli), co stanowi gwarancję wyświetlania wysokiej jakości treści. Z kolei rodzaj zastosowanego panelu dotykowego (pojemnościowy) wpływa na lepszą wytrzymałość obszaru roboczego.

Wygoda codziennej pracy przy użyciu D2S Lite to także zasługa systemu operacyjnego Android oraz autorskiej nakładki od Sunmi. Takie rozwiązanie ułatwia zarządzanie najważniejszymi funkcjami urządzenia, w tym korzystanie z kilku aplikacji równocześnie. Co więcej, Sunmi D2S Lite wyposażono w procesor Octa-core 1.20 GHz, 2 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci Flash (z opcją rozszerzenia za pomocą karty SD o pojemności do 64 GB). Urządzenie posiada także wbudowane głośniki o mocy 3 W.

Interfejsy komunikacyjne w Elzab Sunmi D2S Lite

Czy terminal komputerowy Elzab Sunmi D2S Lite zagwarantuje płynną współpracę z innymi urządzeniami w firmie? Patrząc na interfejsy komunikacyjne, które obsługuje ten model, odpowiedź brzmi – zdecydowanie tak. Do dyspozycji użytkownika są tu następujące standardy transmisji danych: RS-232, złącze szuflady, USB (x 4), Ethernet, Wi-Fi oraz Bluetooth. Współpraca z innymi urządzeniami może więc przebiegać przewodowo lub bezprzewodowo. A z jakie konkretnie technologie da się podłączyć do terminala komputerowego Sunmi D2S Lite? Ten model może współpracować m.in. z kasą lub drukarką fiskalną, wagą elektroniczną, czytnikiem kodów kreskowych, terminalem płatniczym oraz szufladą kasjerską. Co więcej, do komputera dostarczanego na rynek przez Elzab da się podłączyć słuchawki przewodowe (przez port jack 3,5 mm).

Komputer POS, który przykuwa wzrok designem

Elzab Sunmi D2S Lite udowadnia, że przy wdrożeniu terminala komputerowego w firmie warto zwrócić uwagę nie tylko na jego wydajność, płynne działanie w rozwiązaniu systemowym czy wygodę obsługi, ale także na szeroko pojętą jakość wykonania. A omawiane przez nas urządzenie charakteryzuje się przykuwającym wzrok, nowoczesnym designem oraz zastosowaniem solidnych materiałów i ich dobrym spasowaniem. Dzięki temu Sunmi D2S Lite już zaraz po wdrożeniu w działalności gospodarczej stanie się jej wizytówką.

Co więcej, elegancki i wydajny komputer POS zaoferuje swoim użytkownikom praktyczne rozwiązania konstrukcyjne. Po pierwsze, część urządzenia z wbudowanym ekranem dotykowy jest regulowana i w prosty sposób da się zmienić jej kąt pochylenia. Dzięki temu operator Sunmi D2S Lite może w dowolnej chwili dostosować obszar roboczy do reszty stanowiska pracy w firmie. Po drugie, ten terminal komputerowy oferuje poprowadzenie wszystkich przewodów (zasilającego, komunikacyjnych) w ukrytej przegrodzie. A to dodatkowo wpływa korzystnie na estetyczny wygląd przestrzeni, w której obsługiwani są klienci.